MÖBLER / Bord / Piedestal 9177254
nr 917 7254
Piedestal
med ytterfoder, 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:51:45
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
2.200 kr